Produkujemy i Projektujemy

 rura bezszwowa

 

Od początku naszej działalności jesteśmy partnerem handlowym w zakresie sprzedaży oraz dostawy elementów automatyki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki oraz wyrobów hutniczych dla firm z sektora przemysłowego i produkcyjnego. Naszym partnerom oferujemy szerokie doświadczenie techniczne i handlowe, zdobywane przez wiele lat i wpierane przez producentów oferowanych produktów.

  

Naszym klientom krajowym i zagranicznym zapewniamy szeroki wachlarz produktów przez co jesteśmy bardzo konkurencyjni na rynku. Analizujemy potrzeby naszych klientów i dopasowujemy do nich najlepsze możliwe rozwiązania. Dzięki temu zaufało nam wiele firm przemysłowych, a w szczególności przedsiębiorstwa z sektora automotive i elektromaszynowego.


Dla wygody naszych klientów oferujemy również skup zużytych elementów automatyki oraz naprawę uszkodzonych podzespołów automatyki przemysłowej. Współpraca z PRO AUTOMATIC wpłynie na redukcję kosztów związanych z magazynowaniem, logistyką oraz administracją.


Warto zostać naszym stałym partnerem.

 Oferujemy:

- atrakcyjne ceny i wysokie rabaty

- magazyn (wyniesiony lub dedykowany oraz magazyn zamówień otwartych)

- szkolenia techniczno-rozwojowe

- indywidualne konto w e-sklepie z atrakcyjnymi rabatami


Dodatkowym obszarem działalności naszej firmy jest sprzedaż wyrobów hutniczych. Prowadzimy sprzedaż rur precyzyjnych bezszwowych. Wymiary rur znajdą Państwo na stronie internetowej: ruraprecyzyjna.pl Oferta jest skierowana dla klientów indywidualnych i biznesowych.


rura precyzyjna